Feza Bina Yönetimi (352) 222 49 99

Feza Bina Yönetimi


FEZA Bina Yönetim ve Danışmanlık şirketi, Bina, tesis yönetimi ve danışmanlık hizmetlerini vermek amacıyla 2010 yılında kurulmuştur.

Amacımız, Yönetim sorunlarına profesyonel çözümler bulmak, daha yaşanabilir alanlar oluşturmak, tecrübelerimiz paylaşarak huzurlu, güvenli ve ekonomik bina yönetimlerinin oluşmasını katkıda bulunmak ve Yönetimlerin yasal çerçevede yapılmasını sağlamak.

Feza Bina Yönetimi olarak bünyemizde bulunan Mali Müşavir ve Avukat kadromuzla, insana ve hukuka saygılı, şeffaf, güvenli ve yüksek kalitede ekonomik çözümler sunmaktayız.

Profesyonellik ve kaliteden ödün vermeden kat malik ve sakinlerinin memnuniyetini en yüksek düzeye çıkarmak, çizgimizi kat malik ve sakinlerinin çizgileri ve değer yargılarıyla harmanlayarak ortaya çıkan sonucu kat malikleri yada temsilcileri kurulunun takdirine sunmak ve tüm bunların sonucunda; Kişisel ve kurumsal faydayı en üst düzeye çıkartmak bizlerin tek amacı ve en birincil görevidir.

“Rahat, Huzurlu, Güvenli ve Ekonomik bir Yaşam İçin” Feza Bina Yönetimi

Misyon

Feza Bina Yönetimi olarak misyonumuz, yönetim sorunlarına profesyonel çözümler bulmak, daha yaşanabilir alanlar oluşturmak, tecrübelerimizi paylaşarak müşterilerinin memnuniyetini, kıt doğal kaynakların etkin kullanılarak, evrensel kalite ve standartlarda ürün, hizmetler sunmayı ve ekonomik sosyal gelişime katkıda bulunmaktır.

Vizyon

Feza Bina Yönetimi, profesyonel yönetim hizmetlerindeki başarı düzeyi, müşteri memnuniyeti oluşturmaktaki kararlılığı, nitelikli ekibi ve teknolojik alt yapısı, öncü uygulamaları, üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uyma düsturuyla; Türkiye’ye model oluşturmayı ve Türkiye de referans gösterilen profesyonel bina yönetim kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.

Bu sayfa 6.731 defa görüntülenmiştir.

HARİTA

BU SAYFAYI PAYLAŞIN

İletişim Bilgileri

 • Sektör

  Bina Yönetimi

 • Firma Adı

  Feza Bina Yönetimi

 • Tam Ünvan

 • Adres

  Sahabiye Mah. Yıldırım Cad. No: 46 Feza Plaza Kocasinan / Kayseri

 • Telefon

  0(352) 222 49 99

 • Websitesi

  www.fezabinayonetimi.com.tr

Oy: 3.5/10 (11 oy kullanıldı.)

ÜYE GİRİŞİ

Lora Mobilya

SON EKLENEN FİRMALAR

KAYSERİ NÖBETÇİ ECZANELER