Portal Çelik Kapı (352) 321 10 91

Portal Çelik Kapı


Portal Çelik Kapı olarak 1998 yılında Kayseri de çelik kapı üretimine başladık. Üretim konumuz ana hatlarıyla şunlardır: ekonomik ucuz çelik kapı, ahşap kaplamalı lüks çelik kapı, parmak izi giriş sistemli 14 noktadan kilitlemeli merkezi kilitli panel çelik kapılar, her türlü daire giriş kapıları, yangın kapısı, apartman bina giriş kapısı ve villa kapılarıdır. Çelik kapıda her türlü konuda çözüm ortağınızdır.

Her bütçeye hitap eden geniş çelik kapı çeşidine sahip olan firmamız, her türlü özel ölçülü çelik kapı ihtiyacınıza cevap vermek için kişi ve kurumlara standart çelik kapıların yanında istenen model, renk ve ölçüde çelik kapılar sunmaktadır. Çelik kapılarımız standart ölçülü kapıların yanında belirtilen özel ölçüye göre de imalatı yapılmaktadır.

Çelik Kapı Her bütçeye göre çelik kapı üretimi yapmaktayız. Bunu yaparken çelik kapının güvenlik unsurlarını dikkate almaktayız. Proje oluşturma, ölçü alma, montaj, iş teslimi profesyonel teknik elemanlarımızla özenle yapılmaktadır. Çelik kapı üretiminde kullandığımız makine parkurumuz CNC kontrollü pres ve diğer makineler ile yapılmakta olup, kaliteli üretimimizi son teknolojik makineler ve deneyimli üretim kadromuz ile gerçekleştirmekteyiz. Portal Çelik Kapı kalite politikasını en üst düzeyde tutmak amacı ile ISO 9000-2008 kalite sistem belgesini almış bulunmaktadır. Tüm çelik kapılarımız TSE belgesine, hizmet yeterlilik belgesine, satış sonrası hizmet yeterlilik belgesine, sanayi ve ticaret bakanlığından onaylı garanti belgesine sahiptir. Portal Çelik Kapı aynı kalitedeki çelik kapıları daha uygun ekonomik fiyata aynı servis ve garanti şartları altında satın almanıza imkân tanır. Çelik Kapı İstanbul, İzmir, Bursa, Tekirdağ, Edirne, Balıkesir, Kütahya, Samsun, Trabzon, Antalya, Mersin, Van başta olmak üzere Türkiye nin her yerine hizmet götürmekteyiz. İstanbul un çeşitli bölgelerine yerleştirilmiş bayilerimiz aracılığı ile çelik kapı talepleriniz hızlı bir şekilde değerlendirilmektedir. Yurtdışından gelen yoğun talepler doğrultusunda üretim bandını yenileyen Portal Çelik Kapı özellikle Orta Doğu, Afrika, Asya ve Avrupa Ülkelerine ihracat yapmaktadır. Web sitemiz aracılığı ile lüks çelik kapı, ucuz çelik kapı ve diğer bütün çelik kapılar hakkında fiyat bilgisine ulaşabileceksiniz. Çelik kapı modelleri ve çelik kapı kampanya fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi bulabileceksiniz. Portal Çelik kapı firması olarak önceliğimiz daima müşteri memnuniyetinin ön planda tutulmasıdır. Sektörde ki çelik kapı ile ilgili teknolojik yenilikleri takip eden, müşterilerimiz için en doğru ve en sağlıklı çözümleri üreten tecrübeli çalışanlarımız sayesinde yıllardır çelik kapı sektöründe gururla hizmet vermekteyiz.

Bu sayfa 14.004 defa görüntülenmiştir.

HARİTA

BU SAYFAYI PAYLAŞIN

İletişim Bilgileri

 • Sektör

  Kapı Sistemleri, Çelik Kapı, Ahşap Kapı

 • Firma Adı

  Portal Çelik Kapı

 • Tam Ünvan

  Portal Çelik Kapı

 • Adres

  OSB 34.CAD. NO:2/K Melikgazi / Kayseri

 • Telefon

  0(352) 321 10 91

 • Faks

  0(352) 321 10 89

 • Websitesi

  portalcelikkapi.com

 • E-Posta

  sales@portalcelikkapi.com

 • Sosyal Ağlar

  FacebookTwitterGoogle+InstagramPinterest

Oy: 1.4/10 (21 oy kullanıldı.)

ÜYE GİRİŞİ

Lora Mobilya

SON EKLENEN FİRMALAR

KAYSERİ NÖBETÇİ ECZANELER