Neva Konutları

WhatsApp renkleniyor

🕔22 Ağustos 2017, Salı

WhatsApp renkleniyor

WhatsApp, Android ve iOS uygulamalarının geliştirici metin tabanlı durum güncellemelerini çok daha kolay paylaşmalarına izin verecek yeni bir özellikle güncellendi.

Yeni metin tabanlı özellik, WhatsApp kullanıcılarının arkadaşlarını bir olayın yerini öğrenmesine veya onlara tatil tavsiyeleri vermesine olanak tanıyor. WhatsApp kişilerinizi hayatınızda önemli bir şey olduğunda bilgilendirmek eğlenceli ve kişisel bir yol olacaktır.

Artık kullanabileceğiniz durum metni, belirli fontlar ve arka plan renkleri ile özelleştirilebilir. Dahası, yeni özellik durumlarınıza bağlantılar eklemenize izin verecek. Durum güncellemenizi kimlerin gizlilik ayarlarında görebileceğini seçebileceğinizi unutmayın: "Kişilerim", "Şunlar hariç kişilerimle paylaş " ve "Sadece şu kişilerle paylaş".

Güncellemeyi gören kişilerin listesini görmek için herhangi bir Durum güncellemesinin altındaki göz simgesine dokunarak Durum güncellemenizi kimlerin görüntülediğini öğrenebilirsiniz.

Buna ek olarak, WhatsApp kullanıcıları bir kişinin Durum güncellemesini gördükten sonra yanıt düğmesini tıklayarak yorum yapabilirler. Durum güncellemesiyle ilgili yorumlar, bir fotoğraf, video veya GIF içerebiliyor.

Geliştiricilere göre, yeni özellik bugün başlayarak iPhone ve Android kullanıcılarına sunuluyor. Ayrıca, WhatsApp'ı web kullananlar da durum güncellemelerini de görüntüleyebilir.

YORUMLAR

ÜYE GİRİŞİ

Lora Mobilya

SON EKLENEN FİRMALAR

KAYSERİ NÖBETÇİ ECZANELER