Safart

KAYSERİDE BİR TÜRLÜ YAPILAMAYAN İHALE ERTELENDİ

🕔28 Eylül 2017, Perşembe

Ertelenen ihale 15 gün sonra tekrar yapılacak.

KAYSERİDE BİR TÜRLÜ YAPILAMAYAN İHALE ERTELENDİ

2 kez katılma olmadığı için ertelenen Büyük Şehir Belediyesi açık hava işletmeciliği dün yapıldı.Belediyede yapılan ihaleye 4 firma katıldı. 2 sinin yeterliliğe sahip olmadığı gerekçesiyle salı gününe kadar eksiklerini tamamlamları gerekçesiyle süre verildi. İhale 15 gün sonra pazarlık usulüyle tekrar yapılacak.

1456 adet açk hava reklam yeri olan ihale dün yapıldı. Daha önce 2 defa yapılan ihaleye katılım olmadığı için ertelenmişti. İhale komisyonluğu başkanlığını Hüseyin Beyhan yaptı. İhaleye 3.mecra Core Medya ve Matador olmak üzere 4 firma katıldı.

2 FİRMA TEKLİF VEREMEDİ!

Nokta ve Matador firmaları istenilen numuneleri getirmedikleri için geçerlilik alamadı ancak komisyon iki firmaya eksiklerini tamamlaması konusunda salı gününe kadar süre verdi. Core Medya 2 milyon 85 tl teklif sundu 3.Mecra 2 milyon 100 bin tl teklif sundu. İhale komisyonu yeterli rekabet sağlanmadı gerekçesiyle ihalesi pazarlığa bıraktı. İhale 15 gün sonra açık teklif usulüyle tekrar yapılacak.

MUHAMMEN BEDEL MİKTARI DÜŞTÜ!

Önceki ihalelerde işletme hakkının on yıllık kiraya verilmesinin muhammen bedeli kdv hariç 30.853.778 tl olup geçici teminat 925.614 tl idi. belediyenin ihale ile ilgili yayınladığı şartname ise miktar bu kez KDV hariç 20780410 tl olup geçici teminat 623413 tl olarak açıklandı.

ÖDEMEDE KOLAYLIK SAĞLANDI

İlk şartnamede ilk 3 yıllık ücret istenirken ikinci şartnamede ise bu kez altışar aylık döenmlerde ödeme kolaylığı sağlandı. Atyrıca ek olarakta kira başlangıcı 180 gün sonra olarak belirlendi.

YORUMLAR

ÜYE GİRİŞİ

Lora Mobilya

SON EKLENEN FİRMALAR

KAYSERİ NÖBETÇİ ECZANELER