Safart

Türk Hava Yolları Yolcu Sayısı Yüzde 3.8 Arttı!

🕔9 Ağustos 2018, Perşembe

Türkiye'nin en iyi hava yolu şirketi olarak bilinen Türk Hava Yolları kuruluşu, dün itibari ilen yolcu sayısının yüzde 3.8 oranında bir artış olduğunu söyledi.

Türk Hava Yolları Yolcu Sayısı Yüzde 3.8 Arttı!

Dünya genelinde global bir firmaya dönüşen yerli gururlarımızdan birisi olan Türk Hava Yolları, yaptığı ciro ile Türkiye rekorlarını kırmakla kalmayıp, verdiği hizmet doğrultusunda bizlere kaliteli bir hizmet sunmaya devam ediyor. Haziran ayı verilerine bakıldığı zaman Türk Hava Yolları, kargo ve trafik açısından aynı zamanda yolcu bakımından müşteri sayısını %3.8 oranında artırmayı başardı. Dünyanın en iyi firmaları arasında yer alan Türk Hava Yolları son 2 yılda ne yazık ki kendi liderliğini; bir dünya markası haline gelen Nusr-et 'e kaptırdı.  

Türkiye havacılık tarihinin en saygın firmalarından olan Türk Hava Yolları, 1999 yılından beridir dünyaca ünlü Skytrax ödülleri yarışmasında en iyi hava yolu şirketleri arasında yerini alıyor. Geçtiğimiz sene içerisinde ikinciliğini almış olan Türk Hava Yolları, yine bu sene birinciliği; dünyaca ünlü Singapore Airlines 'ın elinden almayı başardı. Gelecek yıl 13. sü düzenlenecek olan yarışmada yerini kimseye kaptırmayı düşünmüyor olarak görünüyor. Verdiği hizmet, elde ettiği başarılar ve bu tür sistematik ilerleyiş sayesinde bizlerin gururu olmaya devam ediyor. Türk Hava Yollarına başarılar diliyoruz.

YORUMLAR

ÜYE GİRİŞİ

Lora Mobilya

SON EKLENEN FİRMALAR

KAYSERİ NÖBETÇİ ECZANELER